Aukcja 72 / 449

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  ODZNAKI  POLSKA

pamiątkowa odznaka podoficerska 11. Pułku Ułanów Legionowych

Numer: 449
Opis: POLSKA. pamiątkowa odznaka podoficerska 11. Pułku Ułanów Legionowych; Krzyż z rozszerzonymi końcami ramion, na ramionach cztery emaliowane proporczyki w barwach pułku, na końcach ramion 1809 - 1914 - 1918 - 1919, w medalionie miniatura odznaki I Brygady Legionów Polskich, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No19; tombak srebrzony, 39.2 x 38.9 mm, 20.51 g; odznaka zatwierdzona 18 maja 1929 roku, bardzo ładnie zachowana
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł

Ilość odsłon: 113