Aukcja 72 / 447

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  ODZNAKI  POLSKA

pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL

Numer: 447
Opis: POLSKA. pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL; Sawicki s. 113; srebro, 37.7 x 38.1 mm, 27.52 g; odznaka zatwiedzona 31 grudnia 1931, ładnie zachowana
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 1162