Aukcja 72 / 447
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL
Numer: | 447 |
Opis: | POLSKA. pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL; Sawicki s. 113; srebro, 37.7 x 38.1 mm, 27.52 g; odznaka zatwiedzona 31 grudnia 1931, ładnie zachowana |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 11-05-2019 |
Cena szacunkowa: | 1 500 zł |
Cena wywoławcza: | 1 200 zł |
Cena wylicytowana: | 2 000 zł |
Ilość odsłon: 1329