Aukcja 72 / 437

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  MEDALE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894

Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany medal nagrodowy gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce

Numer: 437
Opis: ROSJA / Aleksander III 1881-1894. Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany medal nagrodowy gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce; Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo, w dolnej części sygnatura A•Г•, wokoło ГОСУДАРЫНЯ ИМПЕРАТРИЦА МАРIЯ ФЕОДОРОВНА; Rw: Minerwa trzymająca kaganek i wieniec na tle atrybutów nauki i wiedzy, na podstawie sygnatura А•А•Г• (A. A. Griliches), wokoło ЗА БЛАГОНРАВIЕ И УСПЪХИ ВЪ НАУКАХЪ; Diakov 909.9 (R2); złoto, 32.8 mm, 25.74 g; mimo drobnych rysek w tle ładnie zachowany, bardzo efektowny i rzadki
Stan: II/II+, Good Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 5 600 zł
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Ilość odsłon: 1188