Aukcja 72 / 306
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
100 złotych 1960, Warszawa
Numer: | 306 |
Opis: | Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 / monety próbne. 100 złotych 1960, Warszawa; Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka - postacie na gładkim tle, na rewersie wypukły napis PRÓBA, odmiana bez sygnatury GOSŁAWSKI pod napisem MIESZKO; Parchimowicz P339c; srebro, 18.31 g; nakład tylko 20 sztuk, wielka rzadkość, piękny stan zachowania z widocznym połyskiem menniczym |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 11-05-2019 |
Cena szacunkowa: | 8 000 zł |
Cena wywoławcza: | 6 400 zł |
Cena wylicytowana: | 12 000 zł |
Ilość odsłon: 1395