Aukcja 72 / 196

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

trojak, 1595, Wilno, u dołu rewersu zdeformowany herb Prus (Jana Isajkowskiego, kierownika mennicy wileńskiej w latach 1595-1596) pod herbem Chalecki

Numer: 196
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie. trojak, 1595, Wilno, u dołu rewersu zdeformowany herb Prus (Jana Isajkowskiego, kierownika mennicy wileńskiej w latach 1595-1596) pod herbem Chalecki; Iger V.95.2.a (R1), Ivanauskas 5SV43-21, Kop. 3527 (R2), Kop. Z.III.W. 1246 (R1); kolorowa patyna, trojak w bardzo ładnym stanie zachowania
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 1058