Aukcja 72 / 195

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

trojak 1591, Wilno

Numer: 195
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie. trojak 1591, Wilno; typ trojaka z wachlarzowatą, łukowatą kryzą króla, na rewersie herb Chalecki z listkami po bokach, interpunkcja w formie kropek; Iger V.91.1.a (R2), Ivanauskas 5SV19-11 (RRR), Kop. 3518 (R1), Kop. Z.III.W. 1236 (R2), Tyszkiewicz 1.50 mk; ciemna, subtelna patyna nadająca dodatkowego uroku bardzo ładnej monecie
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 500 zł

Ilość odsłon: 166