Aukcja 72 / 190

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019

trojak 1597 Lublin

Numer: 190
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne. trojak 1597 Lublin; data 9-7 po bokach Orła, u dołu z prawej strony znak menniczy (nieznanego dzierżawcy, prawdopodobnie Hansa Ecke), litery I-F po bokach herbu Lewart; Iger L.97.14.a (R4), Kop. 1082 (R3), Kop. Z.III.W. 790 (R3); ciemna, stara patyna, rzadki
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 11-05-2019
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Ilość odsłon: 179