Aukcja nr 71

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
784 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1773 СПБ, Petersburg; pod Orłem litery ЯЧ, na rękawie T.И; Bitkin 216, Diakov 291; miejscowa patyna
750 zł
800 zł
785 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
20 kopiejek 1785 СПБ МД, Petersburg; Bitkin 399, Diakov 511; moneta z przepięknym lustrem menniczym w pudełku NGC z oceną MS63, wyśmienity stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
4 000 zł
0 zł
786 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1783 KM, Suzun; Bitkin 785, Brekke 250, Diakov 474; delikatne uszkodzenia obrzeża, ale pięknie zachowana moneta
400 zł
0 zł