Aukcja nr 71
USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
784 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1773 СПБ, Petersburg; pod Orłem litery ЯЧ, na rękawie T.И; Bitkin 216, Diakov 291; miejscowa patyna |
750 zł 800 zł
785 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 20 kopiejek 1785 СПБ МД, Petersburg; Bitkin 399, Diakov 511; moneta z przepięknym lustrem menniczym w pudełku NGC z oceną MS63, wyśmienity stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
4 000 zł 0 zł
786 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 5 kopiejek 1783 KM, Suzun; Bitkin 785, Brekke 250, Diakov 474; delikatne uszkodzenia obrzeża, ale pięknie zachowana moneta |
400 zł 0 zł