Aukcja 71 / 142

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

Polska, Krakowskie, Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie

Numer: 142
Opis: KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH. Polska, Krakowskie, Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie; brakteat, 1. ćwierć XIV w.; Litera A z górną poprzeczką i szeryfami przy podstawie na zewnątrz; Przyłęk 65, Kop. 243b; srebro 15 mm, 0.23 g, patyna, rzadki
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 600 zł

Ilość odsłon: 697