Aukcja 71 / 116

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

Zakon Krzyżacki

Numer: 116
Opis: KOLEKCJA BRAKTEATÓW Z XIII / XIV W. Z ZIEM POLSKICH I SĄSIADUJĄCYCH. Zakon Krzyżacki; brakteat, ok. 1287/8-1297/8; Korona z dwoma fleuronami po bokach i czterema prostokątami na obręczy, u góry z krzyż na kulce; BRP Prusy T6.3, Neumann 1.s, Kop. 8991d, Sarbsk 42, Wieleń 55; srebro 17 mm, 0.23 g, lekko pęknięty, ale wyraźnie wybity i ładnie zachowany, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 763