Aukcja nr 70

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
Jesteś w: A70
901 CESARSTWO NIEMIECKIE / Prusy, Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1874/A, Berlin; AKS 112, Jaeger 245, Fr. 3822; piękna moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS65
1 000 zł
1 000 zł
902 CESARSTWO NIEMIECKIE / Wirtembergia, Wilhelm II 1891-1918
3 marki 1911/F, Stutgart; 25. rocznica ślubu Wilhelma II z Charlottą z Schaumburg-Lippe; AKS 146, Jaeger 177; przepiękna moneta w pudełku firmy PCGS z ocena MS66
250 zł
350 zł
903 CESARSTWO NIEMIECKIE / monety próbne
4 000 zł
4 200 zł
904 NIEMCY / Republika Weimarska
3 marki 1927/F, Stutgart; 450-lecie Uniwersytetu w Tübingen / 450 Jahre Universität Tübingen; AKS 77, Jaeger 328; piękna moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS64
I/I-
UNC/UNC-
1 250 zł
1 150 zł
905 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1757 СПБ ЯI, Petersburg, portret carycy autorstwa Jacques-Antoine Dassier'a, Aw: Popiersie w prawo z ułożonym płaszczem, poniżej inicjały СПБ i napis wokoło, R..
40 000 zł
34 000 zł
906 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
10 rubli 1775, Petersburg; pod popiersiem СПБ; Bitkin 31 (R), Diakov 319 (R1); złoto 13.02 g; rzadkie
12 500 zł
0 zł
907 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1769 СПБ СА, Petersburg; Diakov 224, Bitkin 206; piękna moneta w pudełku PCGS z oceną AU58
1 500 zł
1 400 zł
908 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1778 СПБ ΘЛ, Petersburg; Diakov 374, Bitkin 226; srebro 24.67 g; bardzo ładny
1 000 zł
2 200 zł
909 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1818 СПБ ПС, Petersburg; Orzeł nowego typu z rzadziej spotykanem kształtem ogona; Adrianov 1818в, Bitkin 124; stara patyna, rzadki w tak dobrym stanie zachowania
II/II+
EF/EF+
500 zł
1 350 zł
910 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1819 СПБ ПС, Petersburg; Adrianov 1819, Bitkin 127; stara patyna, ładnie zachowany
II/II-
EF/EF-
350 zł
575 zł
911 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
3 ruble 1830 СПБ, Petersburg; Fr. 160, Bitkin 75 (R); platyna 10.37 g
6 000 zł
5 200 zł
912 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1830 СПБ НГ, Petersburg; długie wstęgi pod Orłem, szczyt tarczy na rewersie dochodzi do korony; Bitkin 109, Adrianov 1830б; na rewersie nierówna patyna, niewie..
800 zł
900 zł
913 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1841 СПБ НГ, Petersburg; na obrzeżu СЕР 83 1/3 ПРОБЫ 4 ЗОЛ 82 14/25 ДОЛИ; Bitkin 192, Adrianov 1841а; miejscowa, ciemna patyna, bardzo ładny
600 zł
600 zł
914 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842 СПБ АЧ, Petersburg; mała korona na awersie, 9 piór w ogonie orła, 8 gałązek laurowych w wieńcu; Adrianov 1842н, Bitkin 200; miejscowa ciemna patyna, egzem..
II/II+
EF/EF+
600 zł
950 zł
915 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843 СПБ АЧ, Petersburg; ogon Orła z 11 piór; Bitkin 186, Adrianov 1843б; piękny
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
1 400 zł
916 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1877 СПБ / HI, Petersburg; Fr. 164, Bitkin 39 (R); w starym pudełku firmy NGC z oceną MS63, rzadka moneta w pięknym stanie zachowania
I/I-
UNC/UNC-
15 000 zł
0 zł
917 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1888 (АГ), Petersburg; mała głowa cara z dłuższą brodą, bez liter na odcięciu szyi; Fr. 168, Bitkin 27, Kazakov 68; moneta w pudełku PCGS z oceną MS62
2 500 zł
0 zł
918 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1902, Petersburg; Fr. 180, Bitkin 29, Kazakov 252; moneta w pudełku PCGS z oceną MS66
1 000 zł
1 000 zł
919 SZWAJCARIA / Zürich- miasto
talar 1767; Dav. 1789, HMZ 2-1164.aaa, Divo-Tobler 421.m; srebro 27.42 g, przyzwoity stan zachowania
500 zł
700 zł