Aukcja 70 / 625

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
Jesteś w: A70  MEDALE  POLSKA  August III 1733-1763

medal sygnowany H F Wermuth wybity w 1746 r. z okazji święta Orderu Orła Białego

Numer: 625
Opis: POLSKA / August III 1733-1763. medal sygnowany H F Wermuth wybity w 1746 r. z okazji święta Orderu Orła Białego; Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM; Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXLVI 3 AUG; H-Cz. 2769 (R1); srebro 52.5 mm, 57.75 g, ciemna patyna rzadki
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 21-04-2018
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 4 400 zł

Ilość odsłon: 250