Aukcja 70 / 205

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018

denar

Numer: 205
Opis: POLSKA / Władysław II Wygnaniec 1138-1146. denar; Aw: Książe na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, wokoło wstecznie LODIZLAVS; Rw: Rycerz zamierzający się mieczem na lwa; Gum.H. 84 (R), Kop. 49 (R2), Str. 40f, Such. XI/XII w. XVI/1, Frynas P.7.1; srebro 0.64 g, ładnie zachowany, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 21-04-2018
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 1022