Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67
861 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1847 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 209, Adrianov 1847a; patyna, piękny stan zachowania
800 zł
1 300 zł
862 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny
1 250 zł
1 000 zł
863 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny, widoczne lustro mennicze
1 000 zł
1 600 zł
864 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; ciemna patyna, bardzo ładny
1 500 zł
2 000 zł
865 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; patyna, drobne obicia na rancie, ale bardzo ładny
800 zł
800 zł
866 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; ładne zachowane, widoczne lustro mennicze
II/II+
EF/EF+
800 zł
700 zł
867 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1850 СПБ ПА, Petersburg; odmiana z wysoką i szeroką koroną na rewersie; Bitkin 220, Adrianov 1850б; przetarte tło, ale ładnie zachowane
II/II-
EF/EF-
500 zł
600 zł
868 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1851 СПБ ПА, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza, na rewersie niska korona; Bitkin 228, Adrianov 1851в; ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
800 zł
850 zł
869 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1854 СПБ HI, Petersburg; w wieńcu 8 gałązek laurowych; Bitkin 233, Adrianov 1854a; ciemna patyna na rewersie, bardzo ładny
800 zł
900 zł
870 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1854 СПБ HI, Petersburg; w wieńcu 7 gałązek laurowych; Bitkin 234, Adrianov 1854б; miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowany
800 zł
900 zł
871 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1830 СПБ НГ, Petersburg; odmiana z tarczą niedotykającą korony; Bitkin 121, Adrianov 1830б; pięknie zachowana, rzadka w tym stanie
3 000 zł
4 250 zł
872 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1874 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 22, Fr. 163; złoto 6.51 g; ładnie zachowane
3 000 zł
2 600 zł
873 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1877 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 25, Fr. 163; złoto 6.57 g; bardzo ładne, resztki blasku menniczego
3 000 zł
2 800 zł
874 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
3 ruble 1884 СПБ АГ, Petersburg; Bitkin 13 (R), Fr. 166; złoto 3.98 g; piękny blask menniczy, bardzo rzadkie
12 500 zł
10 000 zł
875 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883 ЛШ, Petersburg; Bitkin 217, Kazakov 606-609; bardzo ładnie zachowany, patyna
1 250 zł
1 200 zł
876 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1903 АР, Petersburg; Fr. 180, Bitkin 30, Kazakov 268; złoto; wyśmienicie zachowana moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS65
1 000 zł
1 300 zł
877 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 ЭБ, Petersburg; Fr. 180, Bitkin 36 (R), Kazakov 377; złoto; rzadka i wyśmienicie zachowana moneta w pudełku firmy PCGS z ocena MS64
6 000 zł
5 000 zł
878 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 ЭБ, Petersburg; Fr. 180, Bitkin 36 (R), Kazakov 377; złoto 4.30 g; rzadkie i wyśmienicie zachowane
5 000 zł
4 000 zł
879 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1898 АГ, Petersburg; Bitkin 43, Kazakov 114; patyna, piękny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
400 zł
550 zł
880 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1906 ЭБ, Petersburg; Bitkin 60 (R), Kazakov 310; uderzenie na rancie, patyna, rzadki rocznik
3 000 zł
4 200 zł