Aukcja 67 / 674

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  BANKNOTY  POLSKA  Królestwo Polskie 1815-1831

5 złotych 1824, podpisy: Małachowski i Teofil Szymanowski, numeracja 1213748

Numer: 674
Opis: POLSKA / Królestwo Polskie 1815-1831. 5 złotych 1824, podpisy: Małachowski i Teofil Szymanowski, numeracja 1213748; Lucow 96 (R7), Miłczak A15l; parokrotnie złamane, naddarcia i ubytki, uzupełnione oba prawe rogi, po gruntownej i fachowej konserwacji, ładna prezencja mimo słabego stanu zachowania, bardzo rzadkie
Stan: IV, Fine
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 9 500 zł

Ilość odsłon: 345