Aukcja 67 / 660

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

J. G. F. von Hagen, Nürnberg. Katalog “Conventions-Münzcabinet oder Beschreibung der Thaler, Gulden und kleinern Silbermünzen...”

Numer: 660
Opis: J. G. F. von Hagen, Nürnberg. Katalog “Conventions-Münzcabinet oder Beschreibung der Thaler, Gulden und kleinern Silbermünzen...”; Nürnberg 1771. Katalog talarów, guldenów i innych srebrnych monet, bitych od 1753 roku, w tym monet polskich. 296 stron z 2 rycinami, format ok. A6 w oryginalnej twardej oprawie w płótno z marmurkiem i złoceniami; dobry stan zachowania. Notowany przez Antoniego Ryszarda na str. 27 oraz E. E. Clain-Stefanelliego pod poz. 9463. Bardzo rzadki, pierwszy raz w sprzedaży w Polsce.
Stan: ,
Cena szacunkowa: 850 zł
Cena wywoławcza: 680 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 1019