Aukcja 67 / 649

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

Dickmann’s Münzsammlung in Wien

Numer: 649
Opis: Dickmann’s Münzsammlung in Wien; Wiedeń 16.11.1836. Katalog aukcyjny kolekcji monet i medali Dickmanna, opisanej przez Carla Wratislava Wotypka, a zawierającej m.in. ciekawy zbiór monet i medali polskich od średniowiecza do początków XIX wieku. W woluminie również lista wynikowa. Notowany w Corpus Nummorum Civitas Elbingensis. 282 strony z opisem 5410 pozycji, w tym 109 literatury numizmatycznej, ładna współczesna twarda oprawa w płótno. Dobrze zachowany i bardzo rzadki, pierwszy raz w sprzedaży w Polsce
Stan: ,
Cena szacunkowa: 850 zł
Cena wywoławcza: 680 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 947