Aukcja nr 66

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
Jesteś w: A66  ODZNAKI  POLSKA
826 POLSKA
Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej; honorowa odznaka trzeciego stopnia (brązowa) wraz z miniaturką; Oberleitner, cz. 3, str. 111; brąz emaliowany, odznaka 36 x ..
300 zł
260 zł
827 POLSKA
16. Pułk Ułanów Wielkopolskich, Bydgoszcz; odznaka żołnierska III. wersji; litera U emaliowana, wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk Warszawa; Sawicki/Wiel..
1 000 zł
1 400 zł
828 POLSKA
18. Pułk Ułanów Pomorskich, Grudziądz; dwuczęściowa odznaka żołnierska; wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk Warszawa, na stronie odwrotnej numer 382; Sawi..
1 000 zł
2 400 zł
829 POLSKA
19. Pułk Ułanów Wołyńskich, Ostróg; dwuczęściowa odznaka żołnierska; wykonawca i sygnatura na nakrętce J. Knedler Warszawa; Sawicki/Wielechowski str. 198; mosiądz sre..
1 000 zł
2 800 zł
830 POLSKA
3. Pułk Strzelców Podhalańskich, Bielsko; trzyczęściowa odznaka oficerska; wykonawca i sygnatura na nakrętce Zjednoczeni Grawerzy Warszawa; Sawicki/Wielechowski str. ..
4 000 zł
0 zł
831 POLSKA
10. Batalion Pancerny, Łódź; dwuczęściowa oficerska odznaka; na stronie odwrotnej inicjały grawera AD (A. Dytberner, Łódź) oraz punca srebra, nakrętka sygnowana A. Dy..
4 000 zł
0 zł
wycofane
832 POLSKA
2. Dywizjon Pociągów Pancernych, Kraków; dwuczęściowa odznaka żołnierska, zgrzewana, wykonana w wytwórni A. Nagalski Warszawa; Sawicki/Wielechowski str. 322; mosiądz ..
4 000 zł
0 zł
833 POLSKA
1. Dywizjon Samochodowy, Warszawa; odznaka żołnierska; wykonawca i sygnatura na nakrętce Stanisław Reising Warszawa; Sawicki/Wielechowski str. 344; mosiądz srebrzony ..
1 250 zł
0 zł
834 POLSKA
Przysposobienie Wojskowego Lotnictwa; jednoczęściowa odznaka instruktorska; na stronie odwrotnej napis P.U.W.F. i P.W. 301/Og. B.Grabski Łódź, wykonawca i sygnatura n..
1 000 zł
800 zł
835 POLSKA
10a Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty; odznaka pamiątkowa, w kształcie kwadratu z niebiesko emaliowanym krzyżem, w centrum żółto emaliowany medalion ze srebrnym orze..
400 zł
320 zł
836 POLSKA
Klub Sportowy ŁKS, Łódź; odznaka trzyczęściowa, wykonana ze srebra, złota i tombaku, wymiary 36 x 28 mm, wykonawca i sygnatura na nakrętce F. Szczepański Łódź
1 250 zł
0 zł
837 POLSKA
Klub Sportowy Makabi, Zgierz; odznaka z okazji 20. lecia klubu (1912-1932), nadawana zasłużonym zawodniczkom, dwuczęściowa zapinana na agrafkę, wykonana z tombaku sre..
1 250 zł
1 600 zł
838 POLSKA
Klub Sportowy Makabi, Zgierz; odznaka jednoczęściowa wykonana w tombaku posrebrzanym i emaliowanym, średnica 23 mm, wykonawca i sygnatura na nakrętce S. Bobkowicz
600 zł
800 zł
839 POLSKA
Zjazd Gwiaździsty Na Tourist-Trophy Polski, Wisła 24.VIII.1935; plakieta wykonana w tombaku emaliowanym, resztki srebrzenia 53 x 82 mm. Jednostronna, trzyczęściowa. N..
500 zł
480 zł
840 POLSKA
Powstanie Styczniowe; orzełek na czapkę dla weteranów z datą 1863 i literą W na piersiach orła, Banaszkiewicz 433 podobny; mosiądz ze śladami złocenia 59 x 49 mm, lek..
1 500 zł
2 200 zł