Aukcja nr 66
USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
568 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835 Н-Г, Petersburg; odmiana z szeroką koroną, jedna jagódka po 4 kępce liści; Plage 322, Bitkin 1087; moneta wybita nieco uszkodzonym stemp.. |
700 zł 1 300 zł
569 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842, Warszawa; odmiana z prostym ogonem Orła i napisem ЗОЛОТНИКА; Plage 425, Bitkin 415; bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
750 zł 1 550 zł
570 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 3/4 rubla = 5 złotych 1840 M-W, Warszawa; ogon Orła ułożony wachlarzowato, na rewersie długie wstęgi wieńca; Plage 365 var., Bitkin 1147; bardzo ładnie zachowane |
II/II- EF/EF- |
400 zł 900 zł
571 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa; wariant z wystającym środkowym piórem w ogonie Orła; Plage 380, Bitkin 1163 (R), Berezowski 5 zł; rzadki rocznik |
250 zł 750 zł
572 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 25 kopiejek = 50 groszy 1846 M-W, Warszawa; wariant z dużym krzyżem na jabłku królewskim; Plage 385, Bitkin 1252; miejscowa ciemna patyna, bardzo ładne |
500 zł 850 zł
573 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 25 kopiejek = 50 groszy 1846 M-W, Warszawa; wariant z małym krzyżem na jabłku królewskim; Plage 385, Bitkin 1252; moneta w bardzo ładnym stanie zachowania |
350 zł 950 zł
574 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 15 kopiejek = 1 złoty 1840 Н-Г, Petersburg; Plage 416, Bitkin 1122; bardzo ładnie zachowane |
I- UNC- |
300 zł 1 000 zł
575 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 kopiejka 1851, Warszawa; Plage 496, Bitkin 867, Brekke 123; wyśmienicie zachowana moneta w pudełku NGC z oceną MS 63RB |
I UNC |
2 000 zł 3 200 zł
576 | Zabór rosyjski / Aleksander II 1855-1881 kopiejka 1859 BM, Warszawa; Plage 504, Bitkin 478, Brekke 90; wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 4 100 zł