Aukcja nr 63

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
Jesteś w: A63  MONETY ZAGRANICZNE  ROSJA
942 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1879 СПБ НФ, Petersburg; Fr. 163, Bitkin 28; złoto 6.56 g, przebarwienie na rewersie, ale bardzo ładnie zachowane
I-/II+
UNC-/EF+
2 500 zł
3 200 zł
943 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1869 СПБ HI, Petersburg; Fr. 164, Bitkin 31 (R); złoto, wybite minimalnie pękniętym stemplem awersu, ale pięknie zachowane, moneta w pudełku firmy PCGS z ocen..
12 500 zł
13 000 zł
944 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1893, Petersburg, na rancie (А•Г); Fr. 168, Bitkin 39, Kazakov 776; złoto 6.45 g, przyzwoity stan zachowania, rzadki rocznik
3 500 zł
3 200 zł
945 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883 Л.Ш., Petersburg; Bitkin 217, Kazakov 606; wybity z okazji koronacji Aleksandra III na cara Rosji, moneta z połyskiem menniczym i delikatną pat..
1 000 zł
1 500 zł
946 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1894, na rancie (А Г), Petersburg; Bitkin 87, Kazakov 797.1; ładnie zachowane, rzadsza odmiana bez kropki między literami А Г
II/II+
EF/EF+
2 000 zł
1 600 zł
947 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 zołotników bez daty / АД (lata 1890-1900); Bitkin 258 (R), Kazakov 807; srebro próby 990, 42.66 g, rzadkie i bardzo ładnie zachowane
2 500 zł
2 100 zł
948 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
7 1/2 rubla 1897, Petersburg, na rancie (А•Г); Fr. 160, Bitkin 17; złoto, 6.44 g, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
3 400 zł
949 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1902, Petersburg; Fr. 180, Bitkin 29, Kazakov 252; złoto, moneta w pudełku firmy ICQ z oceną MS66, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
1 200 zł
950 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
1 000 zł
1 450 zł
951 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909, Petersburg, na rancie ЭБ; Fr. 180, Bitkin 34 (R), Kazakov 360; złoto 4.29 g, bardzo ładnie zachowane, rzadki rocznik
2 000 zł
2 000 zł
952 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910, Petersburg, na rancie ЭБ; Fr. 180, Bitkin 36 (R), Kazakov 377; złoto 4.28 g, małe uderzenia na rancie, resztki czarnego nalotu, bardzo ładnie zachowane,..
4 000 zł
3 400 zł
953 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896, Peteresburg, na rancie (А•Г); Bitkin 322, Kazakov 53; patyna, rzadki
III+/II-
VF+/EF-
1 250 zł
1 400 zł
954 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1897, Petersburg, na rancie (А•Г); Bitkin 41, Kazakov 77; ryska na awersie, ale bardzo ładnie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
1 000 zł
955 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1899, Petersburg, na rancie (Ф•З); głowa starszego typu; Bitkin 47, Kazakov 161; drobne rysy na awersie, ale bardzo ładny, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
300 zł
775 zł
956 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913, Petersburg, na rancie (В•С), wybity na 300-lecie Romanowych, stempel głęboki; Bitkin 336, Kazakov 454; bardzo ładnie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
600 zł
957 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1895, Petersburg, na rancie (А•Г); Bitkin 71, Kazakov 11; minimalne plamki, ale bardzo ładne i rzadkie
400 zł
900 zł
958 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1899, Petersburg, na rancie (А•Г); Bitkin 75, Kazakov 170; ładnie zachowane, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
350 zł
456 zł
959 ROSJA / ZSRS 1922-1991
rubel 1922, Petersburg, na rancie (П•Л); Fedorin 6; uderzenie na rancie, ale ładnie zachowane, delikatna patyna, rzadki rocznik
500 zł
1 200 zł