Aukcja nr 63

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
842 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Polska Liga Wojennej Walki Czynnej, dwuczęściowa wybita z kontrą, tombak złocony i srebrzony 48 x 48 mm, emalia biała i czerwona, mocowanie w posta..
1 250 zł
1 200 zł
843 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Organizacji Wojskowej Pomorza 1921 r., jednoczęściowa, tombak 44 x 44 mm, nakrętka sygnowana J. Pendowski Poznań, Stela 11.3.11, na stronie odwrotn..
1 000 zł
2 200 zł
844 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Polskiej Misji Wojskowej Zakupów we Francji II klasa, jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, na stronie odwrotnej numer 184, alpaka 45 x 44 mm, Sawic..
750 zł
0 zł
845 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 3 Pułku Piechoty Legionów - Jarosław, wzór 2, odznaka dwuczęściowa, nakładka mocowana na dwa nity, Sawicki/Wielechowski s. 28, odznaka wy..
1 500 zł
0 zł
846 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 28 Pułku Strzelców Kaniowskich - Łódź, wzór 2, odznaka czteroczęściowa, nakładki mocowane na nity, Sawicki/Wielechowski s. 59, tombak sre..
2 000 zł
0 zł
847 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari), Sawicki/Wielechowski s. 68, odznaka ..
2 000 zł
2 000 zł
848 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno, odznaka dwuczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 73, tombak złocony 43 ..
1 500 zł
1 400 zł
849 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 73 Pułku Piechoty - Katowice, odznaka dwuczęściowa, elementy łączone nitami, Sawicki/Wielechowski s. 119, wykonana w srebrze złoconym 47 ..
4 000 zł
6 000 zł
850 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 86 Pułku Piechoty - Mołodeczno, dwuczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 136, odznaka wykonana z cienkiej srebrnej blachy 47 x 30 mm, biała ..
1 500 zł
2 800 zł
851 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 23 Pułku Ułanów Grodzieńskich - Postawy, jednoczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 204, srebro 37 x 37 mm, pomarańczowa i biała emalia, na ..
3 500 zł
6 500 zł
852 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa 4 Pułku Lotniczego - Toruń, jednoczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 337, tombak 43 x 41 mm, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa
1 500 zł
1 700 zł
853 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
żołnierska odznaka pamiątkowa 2 Batalionu Strzelców - Tczew, Sawicki/Wielechowski s. 148, tombak srebrzony i oksydowany 39 x 39 mm
1 000 zł
1 500 zł
854 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Korpusu Ochrony Pogranicza wzór 1930, dwuczęściowa, bita z kontrą, nakładka mocowana na dwóch drutach, Sawicki/Wielechowski s. 390, srebro 49 x 33 ..
800 zł
1 200 zł
855 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Straży Granicznej, dwuczęściowa bita z kontrą, nakładka mocowana na dwóch drutach, Sawicki/Wielechowski s. 392, tombak 51 x 33 mm, emalia biała, cz..
750 zł
600 zł
856 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa dla podchorążych Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii - Włodzimierz Wołyński, jednoczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 419, srebro 40 x ..
750 zł
0 zł
857 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Kolejowego Przysposobienia Wojskowego, dwuczęściowa, nakładka bita z kontrą mocowana do wieńca na cztery nity, Sawicki/Wielechowski s. 678, wieniec..
1 000 zł
1 300 zł
858 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
instruktorska odznaka pamiątkowa Przysposobienia Wojskowego - elektryczno-geograficzno-radiotelegraficznego, Sawicki/Wielechowski s. 676, krzyż pokryty czarną emalią,..
1 000 zł
1 300 zł
859 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Związku Podoficerów i Oficerów Rezerwy R.P., dwuczęściowa, elementy skręcone małą sześcioramienną nakrętką, Sawicki/Wielechowski s. 602, tombak sre..
600 zł
800 zł
860 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa 2 Karpusu Kadetów - do 1926 Modlin, do 1936 Chełmno, od 1936 przeniesiony do Rawicza i połączony z 3 Korpusem Kadetów, wzór 2, dwuczęściowa, elemen..
1 000 zł
0 zł
861 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Odznaka Towarzystwa Cyklistów w Ozorkowie, dwuczęściowa, wykonana w tombaku 36.5 mm, emalia czerwona nieznacznie uszkodzona, na gładkiej stronie odwrotnej i na nakręt..
1 000 zł
0 zł