Aukcja nr 63

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
Jesteś w: A63  ODZNACZENIA i ODZNAKI
862 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Polskiego Towarzystwa Kolarskiego SIŁA z 1924 r., dwuczęściowa wykonana z tombaku 25 x 20 mm, czerwona emalia, nakładka - rower - ze złota mocowany..
1 200 zł
0 zł
863 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka Towarzystwa Sportowego POLONIA 1918, dwuczęściowa, biały metal 30 x 27 mm, niebieska i biała emalia. Nakrętka firmy A. Dytberner/ Łódź /Piotrkowska 112
600 zł
650 zł
864 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka Klubu Sportowego. CONCORDIA ŁÓDŹ z 1922 r, dwuczęściowa, wykonana w tombaku 24 mm, biała niebieska i czerwona emalia, nakładka z białego metalu mocowana na dw..
600 zł
0 zł
865 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka strażacka Związku Florjańskiego, jednoczęściowa, srebro 30 x 30 mm, emalia niebieska, na stronie odwrotnej dwie punce; imiennik J.M i próba srebra 2”, nakrętk..
600 zł
650 zł
866 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
odznaka rocznicowa 25 Lecia Straży Pożarnej w Konstantynowie 1902-1927, jednoczęściowa wykonana w tombaku srebrzonym 31 x 24 mm, strona odwrotna gładka. Nakrętka sygn..
250 zł
550 zł
867 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Walecznych 1920, tombak 43 x 43 mm, nienumerowany, wstążka z zapięciem na agrafkę, w oryginalnym pudełku
250 zł
240 zł
868 ROSJA / Mikołaj II
krzyż kawalerski Orderu Św. Włodzimierza (IV klasa) Za Długoletnią Wierną Służbę (25 lat), emaliowany na czerwono z czarnymi brzegami krzyż kawalerski, na poziomych r..
II/III
EF/VF
5 000 zł
8 500 zł
869 ROSJA / Mikołaj II
Order Świętego Stanisława, II klasa, krzyż maltański, na stronie głównej pokryty czerwoną emalią, pomiędzy ramionami cztery dwugłowe Orły carskie, w centrum medalion ..
6 000 zł
5 500 zł
870 ROSJA / Mikołaj II
odznaka pamiątkowa Pułku Grenadierów Gwardii Cesarskiej - Wilno, dwuczęściowa, nakładka mocowana na cztery druty, Werlich/Andolenko 7, tombak złocony 45 x 45 mm, czar..
4 000 zł
7 500 zł
871 ROSJA / Mikołaj II
odznaka pamiątkowa Wileńskiego Pułku Piechoty, dwuczęściowa, nakładka mocowana na cztery nity, Werlich/Andolenko 118, tombak złocony 40 x 40 mm. W centrum złoty medal..
6 000 zł
0 zł
872 ROSJA / Mikołaj II
pamiątkowy żeton 11 IX 1897 - 1 VI 1913 dla pułkownika J. K. Arciuszkiewicza, złoto 21.45 g, 51 x 26 mm. Strona główna: zwieńczony koroną owalny medalion pokryty biał..
20 000 zł
16 000 zł