Aukcja nr 63

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
509 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1812 IB, Warszawa; Plage 111, H-Cz. 3471, Kop. 3697, Berezowski 3 zł; drobne mennicze wady krążka, ale moneta w pięknym stanie zachowania.
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
1 750 zł
510 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1812 IB, Warszawa; Plage 111, H-Cz. 3471, Kop. 3697, Berezowski 3 zł; bardzo ładna.
750 zł
1 300 zł
511 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
1/6 talara (złotówka) 1812 IB, Warszawa; Plage 105, H-Cz. 3473, Kop. 3692 (R1), Berezowski 3.75 zł; rzadki nominał.
750 zł
1 400 zł
512 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
1/6 talara (złotówka) 1814 IB, Warszawa; Plage 107, H-Cz. 3484, Kop. 3694 (R), Berezowski 3 zł; rzadki nominał, dość ładnie zachowany.
1 250 zł
1 900 zł
513 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
5 groszy 1811, Warszawa; wariant z literami I.B. pod datą; Plage 96, Kop. 3684; bardzo ładne.
200 zł
480 zł
514 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
5 groszy 1811, Warszawa; z literami I-S i dużymi cyframi daty; Plage 95, Kop. 3682; ciemna patyna, bardzo ładnie zachowane.
II/II+
EF/EF+
250 zł
525 zł
515 Księstwo Warszawskie / Fryderyk August 1807-1815
grosz 1812, Warszawa; litery I-B, cyfry daty szeroko rozstawione; Plage 71, Kop. 3674; moneta w pudełku NGC z notą MS 62 BN, piękny stan zachowania.
2 500 zł
2 800 zł