Aukcja 63 / 873

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

talar 1585, Budweis

Numer: 873
Opis: AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612. talar 1585, Budweis; Dav. 8080, Voglh. 93/II, Dietiker 379, Halacka Typ 423; srebro 28.79 g, małe uszkodzenie na obrzeżu, ale przyzwoity stan zachowania
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 3 400 zł

Ilość odsłon: 1411