Aukcja 63 / 858

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

instruktorska odznaka pamiątkowa Przysposobienia Wojskowego - elektryczno-geograficzno-radiotelegraficznego, Sawicki/Wielechowski s. 676, krzyż pokryty czarną emalią, wykonany w tombaku srebrzonym 35 x 35 mm, na stronie odwrotnej napis w ramionach krzyża P.U.W.F. i P.W. / 2”N” / WARSZAWA A.NAGALSKI / 301/0g., nakrętka sygnowana A. Nogalski Warszawa

Numer: 858
Opis: II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. instruktorska odznaka pamiątkowa Przysposobienia Wojskowego - elektryczno-geograficzno-radiotelegraficznego, Sawicki/Wielechowski s. 676, krzyż pokryty czarną emalią, wykonany w tombaku srebrzonym 35 x 35 mm, na stronie odwrotnej napis w ramionach krzyża P.U.W.F. i P.W. / 2”N” / WARSZAWA A.NAGALSKI / 301/0g., nakrętka sygnowana A. Nogalski Warszawa
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Ilość odsłon: 1250