Aukcja 63 / 849

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

oficerska odznaka pamiątkowa 73 Pułku Piechoty - Katowice, odznaka dwuczęściowa, elementy łączone nitami, Sawicki/Wielechowski s. 119, wykonana w srebrze złoconym 47 x 33 mm, niebieska i biała emalia, na stronie odwrotnej imiennik GW i próba srebra 2”, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa, rzadka

Numer: 849
Opis: II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. oficerska odznaka pamiątkowa 73 Pułku Piechoty - Katowice, odznaka dwuczęściowa, elementy łączone nitami, Sawicki/Wielechowski s. 119, wykonana w srebrze złoconym 47 x 33 mm, niebieska i biała emalia, na stronie odwrotnej imiennik GW i próba srebra 2”, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa, rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Ilość odsłon: 1504