Aukcja 63 / 848

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

oficerska odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno, odznaka dwuczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 73, tombak złocony 43 x 43 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, elementy odznaki łączone jednym nitem i skręcone małą nakrętką z dwoma wycięciami, nakrętka główna sygnowana Br. Grabski Łódź, na stronie odwrotnej inicjały podwykonawcy JK (Jan Knedler), lekko uszkodzona emalia

Numer: 848
Opis: II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. oficerska odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno, odznaka dwuczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 73, tombak złocony 43 x 43 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, elementy odznaki łączone jednym nitem i skręcone małą nakrętką z dwoma wycięciami, nakrętka główna sygnowana Br. Grabski Łódź, na stronie odwrotnej inicjały podwykonawcy JK (Jan Knedler), lekko uszkodzona emalia
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 1481