Aukcja 63 / 847

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

oficerska odznaka pamiątkowa 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari), Sawicki/Wielechowski s. 68, odznaka trzyczęściowa, wykonana w srebrze 40 x 40 mm, emalia biała i czerwona, nakładka sygnowana J. Michrowski Warszawa, na stronie odwrotnej punce srebra i numer 197, lekko uszkodzona emalia

Numer: 847
Opis: II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. oficerska odznaka pamiątkowa 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari), Sawicki/Wielechowski s. 68, odznaka trzyczęściowa, wykonana w srebrze 40 x 40 mm, emalia biała i czerwona, nakładka sygnowana J. Michrowski Warszawa, na stronie odwrotnej punce srebra i numer 197, lekko uszkodzona emalia
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 1383