Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w:
A60
› MONETY PAŃSTW HISTORYCZNIE ZWIĄZANYCH Z POLSKĄ
› Śląsk
› Śląsk pod panowaniem Habsburgów
708 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Ferdynand II 1619-1637 talar 1622, Wrocław, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, srebro 28.57 g, F.u.S. 3479, Dav. 3156 |
III VF |
8 000 zł | |
709 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Ferdynand II 1619-1637 talar 1632, Wrocław, odmiana bez litery W ale z literami I - Z, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł austriacki i napis wokoło, srebro 28.70 g, F.u.S. 239, Herine.. |
II- EF- |
7 000 zł | |
710 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Ferdynand III jako król Węgier i arcyksiążę Austrii 1627-1637 talar 1629, Kłodzko, Aw: Popiersie w prawo, niżej literki H G, napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 28.11 g, F.u.S. 2863, Herinek 29, efektowna mo.. |
II- EF- |
16 000 zł | |
711 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold I 1658-1705 dukat 1694 MMW, Wrocław, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, złoto 3.46 g, F.u.S. 595, Herinek 312, bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
10 000 zł 8 500 zł
712 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold I 1658-1705 talar 1702 FN, Opole, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, srebro 28.64 g, F.u.S. 717, Herinek 707, wybity na źle wyciętym krążku.. |
5 000 zł | |
713 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold I 1658-1705 15 krajcarów 1675 SHS, Wrocław, F.u.S. 490, Herinek 1019, wybite na źle wyciętym krążku, ładny egzemplarz |
II- EF- |
400 zł 380 zł
714 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold I 1658-1705 15 krajcarów 1693 C.B, Brzeg, F.u.S. 729, Herinek 1027, ładne |
II- EF- |
500 zł 1 100 zł
715 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Leopold I 1658-1705 15 krajcarów 1694 M.M.W., Wrocław, F.u.S. 602, Herinek 1023, delikatna patyna, piękne |
II+ EF+ |
400 zł 1 000 zł
716 | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Karol VI 1711-1740 15 krajcarów 1736, Wrocław, F.u.S. 915, Herinek 650, bardzo ładne |
600 zł 800 zł