Aukcja 6 / 583a

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

J.Tyszkiewicz- Tyszkiewiciana-Militaria, Bibliografia, Numizmatyka, Ryciny,Zbiory, Rezydencje etc- Poznań 1903, 94 Str., wiele cennych ilustracji w tekście,rzadkie, oprawa nieco uszkodzona

Numer: 583a
Opis: J.Tyszkiewicz- Tyszkiewiciana-Militaria, Bibliografia, Numizmatyka, Ryciny,Zbiory, Rezydencje etc- Poznań 1903, 94 Str., wiele cennych ilustracji w tekście,rzadkie, oprawa nieco uszkodzona
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 544