Aukcja 6 / 583

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

A.Wesołowski- Polish Orders, Medals, Badges.... 1705-1985- Miami 1985, 403 str,ilustracje czarnobiałe i kolorowe w tekście, oprawa półskórek

Numer: 583
Opis: A.Wesołowski- Polish Orders, Medals, Badges.... 1705-1985- Miami 1985, 403 str,ilustracje czarnobiałe i kolorowe w tekście, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 480