Aukcja 6 / 582

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

W.Terlecki- Mennica warszawska 1765-1965- Wrocław 1970, Str.287, ilustracjew tekście, oprawa półskórek

Numer: 582
Opis: W.Terlecki- Mennica warszawska 1765-1965- Wrocław 1970, Str.287, ilustracjew tekście, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 515