Aukcja 6 / 579

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

K.Stronczyński- Pieniądze Piastów- Warszawa 1847, oprawa półskórek

Numer: 579
Opis: K.Stronczyński- Pieniądze Piastów- Warszawa 1847, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 449