Aukcja 6 / 577

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

K.G.Ritter von Schulthess-Rechberg- Thaler-Cabinet- Beschreibung aller bekanntgewordenen Thaler... Wien 1840, 790 Str., oprawa półskórek

Numer: 577
Opis: K.G.Ritter von Schulthess-Rechberg- Thaler-Cabinet- Beschreibung aller bekanntgewordenen Thaler... Wien 1840, 790 Str., oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 8 zł
Ilość odsłon: 469