Aukcja 6 / 576

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

E.Rahnenführer- Die Kursächsische Kippermünzen- Berlin 1971, 137 Str., 77 tablici 1 mapa, oprawa płótno

Numer: 576
Opis: E.Rahnenführer- Die Kursächsische Kippermünzen- Berlin 1971, 137 Str., 77 tablici 1 mapa, oprawa płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 446