Aukcja 6 / 571

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M.Gumowski- Corpus Nummorum Poloniae tom I- monety X i XI w.- Kraków 1939,233 str., 41 tablic, oprawa półskórek

Numer: 571
Opis: M.Gumowski- Corpus Nummorum Poloniae tom I- monety X i XI w.- Kraków 1939,233 str., 41 tablic, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 72 zł
Cena wylicytowana: 90 zł
Ilość odsłon: 451