Aukcja 6 / 569

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M.Gumowski- Studia nad gdańską sztuką medalierską w XVII w. - Kraków 1925,47 str i 8 tablic, oprawa półskórek

Numer: 569
Opis: M.Gumowski- Studia nad gdańską sztuką medalierską w XVII w. - Kraków 1925,47 str i 8 tablic, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 32 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 483