Aukcja 6 / 568

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

E.Hutten-Czapski- Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies- Vol. V,Kraków 1916, 125 + CLXXII str., oprawa półskórek

Numer: 568
Opis: E.Hutten-Czapski- Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies- Vol. V,Kraków 1916, 125 + CLXXII str., oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 210 zł
Ilość odsłon: 495