Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
585 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
talar 1763, Drezno, Aw: Popiersie z literą ST i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery F.W.ô.F (inicjały Jan Fryderyk ô Feral) i wokoło napis, srebro 27.81 g,..
1 250 zł
1 400 zł
586 SAKSONIA / Ksawery jako administrator 1764-1768
talar 1767 EDC, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 27.92 g, Schnee 1055, Dav. 2678, patyna, ładny
1 250 zł
587 SAKSONIA / Ksawery jako administrator 1764-1768
2/3 talara (gulden) 1766 EDC, Drezno, Merseburger, Merseburger-Buck 55.c, moneta czyszczona
400 zł
650 zł