Aukcja 59 / 853

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  ROSJA

Aleksander I - żeton bez daty sygnowany L(oos), Aw: Popiersie Aleksandra I i napis wokoło ALEXANDER KAI V RUSSLAND, Rw: Gen. Wittgenstein na koniu w lewo i napis wokoło GENERAL GRAF V WITTGENSTEIN, poniżej w odcinku IETTON, srebro 3.22 g, 26.0 mm, ciemna patyna

Numer: 853
Opis: ROSJA. Aleksander I - żeton bez daty sygnowany L(oos), Aw: Popiersie Aleksandra I i napis wokoło ALEXANDER KAI V RUSSLAND, Rw: Gen. Wittgenstein na koniu w lewo i napis wokoło GENERAL GRAF V WITTGENSTEIN, poniżej w odcinku IETTON, srebro 3.22 g, 26.0 mm, ciemna patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1133