Aukcja 59 / 848

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  POLSKA

Józef Raburski - medal bez daty, odlany dla uczczenia działalności znakomitego numizmatyka, założyciela koła numizmatycznego w Gnieźnie, Aw: Popiersie Józefa Raburskiego, napis wokoło JÓZEF RABURSKI / ZAŁOŻYCIEL KOŁA NUMIZMATYCZNEGO W GNIEŹNIE, Rw.: Kilka wojskowych monet zastępczych i napis wokoło WYBITNY KOLEKCJONER MONET ZASTĘPCZYCH NAUCZYCIEL NUMIZMATYKÓW, srebro sygnowane próbą 800, 245.67 g, 76 mm, na obrzeżu sygnatury wykonawcy i urzędu probierczego, patyna

Numer: 848
Opis: POLSKA. Józef Raburski - medal bez daty, odlany dla uczczenia działalności znakomitego numizmatyka, założyciela koła numizmatycznego w Gnieźnie, Aw: Popiersie Józefa Raburskiego, napis wokoło JÓZEF RABURSKI / ZAŁOŻYCIEL KOŁA NUMIZMATYCZNEGO W GNIEŹNIE, Rw.: Kilka wojskowych monet zastępczych i napis wokoło WYBITNY KOLEKCJONER MONET ZASTĘPCZYCH NAUCZYCIEL NUMIZMATYKÓW, srebro sygnowane próbą 800, 245.67 g, 76 mm, na obrzeżu sygnatury wykonawcy i urzędu probierczego, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 600 zł

Ilość odsłon: 910