Aukcja 59 / 843

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  POLSKA

Bohaterskiej Polsce - medal autorstwa Barre’a, wybity nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE / POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej skrzyżowane gałązki laurowa i palmowa oraz znak lewek, miedź 51.5 mm, H-Cz. 3831, patyna

Numer: 843
Opis: POLSKA. Bohaterskiej Polsce - medal autorstwa Barre’a, wybity nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE / POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej skrzyżowane gałązki laurowa i palmowa oraz znak lewek, miedź 51.5 mm, H-Cz. 3831, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 360 zł

Ilość odsłon: 1328