Aukcja 59 / 839
USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
generał Stanisławowi Mokronowskiemu - medal pamiątkowy autorstwa Baerenda, 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim hełm i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU, brąz 40 mm,, H-Cz.3955 (R2), patyna, ładnie zachowany
Numer: | 839 |
Opis: | POLSKA. generał Stanisławowi Mokronowskiemu - medal pamiątkowy autorstwa Baerenda, 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim hełm i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU, brąz 40 mm,, H-Cz.3955 (R2), patyna, ładnie zachowany |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 14-02-2015 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 900 zł |
Ilość odsłon: 1471