Aukcja 59 / 830

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  POLSKA

Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi, patyna, pięknie zachowany egzemplarz

Numer: 830
Opis: POLSKA. Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi, patyna, pięknie zachowany egzemplarz
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 550 zł

Ilość odsłon: 1312