Aukcja 58 / 935

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiatkowa Centrum Wyszkolenia Piechoty -Rembertów, dwuczęściowa, srebro (bez puncy probierczej), 39 mm, emalia, odmiana z rzymską cyfrą V (odznaka dla kawalerzystów absolwentów kursów unifikacyjno- doskonalących), korona, litery i cyfra złocone, Sawicki/Wielechowski s. 397, Soszyński ss. 50-51, nakrętka sygnowana ZAKŁ GRAWERSKO-JUBILERSKI / WŁ WYSZOMIRSKI / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 37

Numer: 935
Opis: POLSKA. odznaka pamiatkowa Centrum Wyszkolenia Piechoty -Rembertów, dwuczęściowa, srebro (bez puncy probierczej), 39 mm, emalia, odmiana z rzymską cyfrą V (odznaka dla kawalerzystów absolwentów kursów unifikacyjno- doskonalących), korona, litery i cyfra złocone, Sawicki/Wielechowski s. 397, Soszyński ss. 50-51, nakrętka sygnowana ZAKŁ GRAWERSKO-JUBILERSKI / WŁ WYSZOMIRSKI / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 37
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1688