Aukcja 58 / 934

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich -Ostróg, wieloczęściowa, wersja wybita z kontrą” i bez emalii na herbie, tombak, resztki srebrzenia, emalia, 51 mm, Sawicki/Wielechowski s. 197, nakrętka sygnowana Jan Knedler / Warszawa Nowy Świat 45, drobne uszkodzenia emalii i przetarcia na powierzchni, rzadka

Numer: 934
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa 19 Pułku Ułanów Wołyńskich -Ostróg, wieloczęściowa, wersja wybita z kontrą” i bez emalii na herbie, tombak, resztki srebrzenia, emalia, 51 mm, Sawicki/Wielechowski s. 197, nakrętka sygnowana Jan Knedler / Warszawa Nowy Świat 45, drobne uszkodzenia emalii i przetarcia na powierzchni, rzadka
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1528