Aukcja 58 / 923

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  MEDALE  NIEMCY - SAKSONIA

medal z 1793 r., sygnowany HOE(CKNER), wybity z okazji bierzmowania Marii Augusty (Polskiej Infantki”) córki księcia warszawskiego Fryderyka Augusta i Marii Amalii Wittelsbach, Aw: Popiersia rodziców w prawo i napis wokoło FR AUG CHUR Z ZACHS MAR AMAL AUGUSTA CHURFURSTIN, Rw: Popiersie Marii Augusty w lewo, niżej data 1793 i napis wokoło MARIA AUGUSTA PRINZESSIN TOCHTER, srebro 30 mm, 13.97 g, Merseb. 1999, ładna stara patyna

Numer: 923
Opis: NIEMCY - SAKSONIA. medal z 1793 r., sygnowany HOE(CKNER), wybity z okazji bierzmowania Marii Augusty (Polskiej Infantki”) córki księcia warszawskiego Fryderyka Augusta i Marii Amalii Wittelsbach, Aw: Popiersia rodziców w prawo i napis wokoło FR AUG CHUR Z ZACHS MAR AMAL AUGUSTA CHURFURSTIN, Rw: Popiersie Marii Augusty w lewo, niżej data 1793 i napis wokoło MARIA AUGUSTA PRINZESSIN TOCHTER, srebro 30 mm, 13.97 g, Merseb. 1999, ładna stara patyna
Stan: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 360 zł

Ilość odsłon: 1510