Aukcja 58 / 916

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  MEDALE  POLSKA

utworzenie Księstwa Warszawskiego, medal autorstwa Andrieu i Breneta 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w prawo i napis wokoło NEAPOLIO - IMPERATOR REX, Rw: Gotycki tron z koroną, obok miecz i berło napis u góry PRISCA DECORA RESTITUTA, i w odcinku OTHO III BOLESLAO .... A MDCCCVII, brąz 41 mm, H-Cz. 4792, Bramsen 653, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania

Numer: 916
Opis: POLSKA. utworzenie Księstwa Warszawskiego, medal autorstwa Andrieu i Breneta 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w prawo i napis wokoło NEAPOLIO - IMPERATOR REX, Rw: Gotycki tron z koroną, obok miecz i berło napis u góry PRISCA DECORA RESTITUTA, i w odcinku OTHO III BOLESLAO .... A MDCCCVII, brąz 41 mm, H-Cz. 4792, Bramsen 653, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 1516