Aukcja 58 / 915
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
medal autorstwa Andrieu’a i Denon’a z okazji wyzwolenia Gdańska i ustanowienia Wolnego Miasta 1807, Aw: Popiersie Napoleona i napis NAPOLEON EMP. ET ROI., Rw: Napoleon koronujacy kleczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i kokarda, w odcinku napis LIBERTAS DANTISCO RESTITVTA MDCCCVII, brąz 40 mm, H-Cz 4295, zbiór Julius 1766, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania
Numer: | 915 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa Andrieu’a i Denon’a z okazji wyzwolenia Gdańska i ustanowienia Wolnego Miasta 1807, Aw: Popiersie Napoleona i napis NAPOLEON EMP. ET ROI., Rw: Napoleon koronujacy kleczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i kokarda, w odcinku napis LIBERTAS DANTISCO RESTITVTA MDCCCVII, brąz 40 mm, H-Cz 4295, zbiór Julius 1766, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 08-11-2014 |
Cena szacunkowa: | 600 zł |
Cena wywoławcza: | 480 zł |
Cena wylicytowana: | 1 800 zł |
Ilość odsłon: 1687